۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۴ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ دي
100 فقره کلاهبرداری در پوشش صدور کارت ملی هوشمند

متصدی کافی‌نت که در پوشش صدور کارت ملی هوشمند صد فقره کلاهبرداری کرده بود، از سوی کارآگاهان پلیس استان آذربایجان‌غربی دستگیر شد.
سردار «ناصر اصلانی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی‌بر اینکه متصدی یکی از کافی‌نت‌های سطح شهرستان ارومیه اقدام به دریافت وجه نقد برای صدور کارت ملی هوشمند کرده، ولی با گذشت مدت‌زمان طولانی هنوز کارتی صادر نشده، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی با مراجعه به روستاهای اطراف شهر، با ثبت‌نام و تکمیل فرم‌های مربوط به کارت ملی هوشمند و گرفتن مبلغ و صدور فیش‌های بانکی جعلی اقدام به کلاهبرداری کرده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در داخل کافی‌نت دستگیر کنند.
سردار «اصلانی» ادامه داد: در بازرسی از محل، دو دستگاه کیس که حاوی اسناد جعلی و مقدار زیادی اسناد و مدارک از جمله فیش‌های جعلی واریزی بودند، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به صد فقره کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل بعدی تحویل مقامات قضائی شد.

 


دیدگاه‌ها(۰)