۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۴ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ دي
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699
  • خدمات‌رسانی همراه با تأخیر! شنبه، 20 آذر، ساعت 6:50 صبح در میدان امام خمینی، کوچه قورخانه، به دلیل نبود اتوبوس، به مقصد میدان قدس صف طولانی در ایستگاه تشکیل شد و مسئول کنترل خط هم در اتاقک مخصوص خود حضور نداشت تا پاسخ‌گوی مسافران باشد؛ اما به محض اینکه اتوبوس با تأخیر فراوان از راه رسید، سر و کله او هم پیدا شد. همچنین روز پنجشنبه، 16 دی، ساعت 6:10 صبح در این ایستگاه برخی رانندگان به اتاقک مسئول کنترل خط رفتند و مدت‌ها به گفت‌وگو پرداختند و به‌ جای خدمات‌رسانی به مسافران داستان تعریف می‌کردند. آیا این است معنای خدمات به مسافران شرکت واحد؟ چه کسی مسئول ضعف‌های این‌چنینی در شرکت واحد است؟ 

ارسلان صباحی

  • هوای ناپاک! ساکنان ابرشهر تهران بیشتر مواقع مجبورند هوای ناپاک و ناسالم را به دلیل بی‌توجهی مسئولان تحمل کنند و برای رفع مشکلات آلایندگی هوا به مطبوعات متوسل شوند و درددل کنند. این روزها تهران بیشتر در معرض خطر آلودگی هوا قرار گرفته است؛ به‌طوری‌که در چنین روزهایی مدارس تعطیل می‌شود و تعداد خودروها هم در روزهایی که هوا کثیف است و نمی‌توان آن را تحمل ‌کرد، بیشتر می‌شود! متأسفانه آلودگی هوا به کلان‌شهرها هم سرایت کرده است مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور نیز از افزایش آلاینده‌های صنعتی در کلان‌شهرها خبر داد. به‌راستی این جریان آلودگی هوا در کلان‌شهرها تا کی ادامه خواهد داشت؟ 

علی‌اکبر فرقانی از تهران

  • هزینه‌ از بیت‌المال: در چهارراه ولی‌عصر(عج)، مقابل پارک دانشجو با هزینه بالایی اقدام به ساخت زیرگذر کرده‌اند و مسافران مترو، عابران و افرادی که می‌خواهند به پیاده‌روها و خیابان‌های مجاور مراجعه کنند، با مشکلات فراوانی مواجه‌اند؛ به دلیل اینکه معبرها را حصارکشی کرده‌اند و عابران چاره‌ای ندارند و باید به زیرزمین رفته و سپس با اتلاف وقت به دلیل ازدحام مسافران مترو، خودشان را به آن سوی خیابان یا به اتوبوس‌های شرکت واحد برسانند. شهرداری میدان امام حسین(ع) را تخریب کرد و با هزینه بسیار زیاد زمین فوتبال راه‌اندازی کرد! حالا هم چهارراه ولی‌عصر(عج)، به این شکل درآمده است. امیدواریم اعضای شورای شهر و سازمان بازرسی کل کشور به این‌گونه هزینه‌ها ورود پیدا کنند و از هزینه‌های غیرضروری جلوگیری کنند. 

فرقانی


دیدگاه‌ها(۰)