۱۳۹۷ يکشنبه ۵ فروردين
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۴ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ دي
خبر

تخریب مجسمه مسی
مجسمه لیونل مسی که تابستان امسال در بوئنوس‌آیرس از آن رونمایی شده بود، اکنون بدون بدنه، سر و بازو مانده است. مسئول سازمان تبلیغات پایتخت آرژانتین دراین‌باره گفت: بخشی از مجسمه مسی که در تریستان آچاوال واقع است، تخریب شده است. اکنون شهرداری در حال بازسازی آن است. از مجسمه مهاجم بارسلونا چند روز پس از شکست آرژانتین برابر شیلی در فینال کوپا آمه‌ریکا رونمایی شد. مجسمه ستاره آرژانتینی که مدتی بدون آسیب مانده بود، اکنون تنها نیمی از آن باقی مانده است و تنها پاهای مسی به‌همراه توپی که حمل می‌کند دیده می‌شود. در خیابان گلوریا مجسمه برخی از ورزشکاران مشهور آرژانتینی همچون گابریل ساباستینی، گیرمو ویلاس (تنیسور)، امانوئل خینوبیلی (بسکتبالیست)، خوان مانوئل فانخیو (راننده فرمول‌یک) و لوسیانا آیمار (بازیکن هاکی) وجود دارند. 

کاروالیو هم راهی چین شد
ریکاردو کاروالیو، ستاره پیشین رئال‌مادرید و چلسی، با باشگاه شانگهای چین به توافق نهایی رسید تا یکی دیگر از خریدهای بزرگ این لیگ شود. هدایت شانگهای را آندره ویاش بواش برعهده دارد و این باشگاه چینی پیش از این هم اوسکار را با 60‌ میلیون یورو جذب کرد. کاروالیو در موناکو بازی می‌کرد. قرارداد این بازیکن پرتغالی با موناکو به پایان رسیده بود و به‌همین‌خاطر راهی لیگ چین شد تا پیراهن شانگهای را بر تن کند. این بازیکن 38ساله توانست تابستان گذشته جام قهرمانی را در یورو 2016 با تیم ملی پرتغال بالای سر برد. 

کاپیتان تیم ملی ازبکستان  در تیررس استقلال
علیرضا منصوریان همچنان به دنبال یک هافبک بازی‌ساز است. به گزارش «ورزش سه» کادر فنی استقلال در میان بازیکنان آسیایی فقط به ازبک‌ها اعتقاد دارند و دراین‌میان سرور جپاروف، بازیکن باسابقه ازبکستانی، هدف اصلی خرید آبی‌ها در نیم‌فصل است. جپاروف که سابقه حضور در لیگ‌های کره و چین را در کارنامه دارد، هم‌اکنون کاپیتان تیم ملی ازبکستان است و با حدود ۳۴ سال یکی از بازیکنان باتجربه آسیا محسوب می‌شود.

مجیدی و حاج‌محمدی، خروجی‌های قطعی استقلال
دو بازیکن استقلال در نیم‌فصل دوم، جایی در این تیم نخواهند داشت. به گزارش ایسنا، امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی ظاهرا در ادامه فصل جاری نمی‌توانند در استقلال حضور داشته باشند. گویا مسئولان استقلال روی جدایی این دو بازیکن به نتیجه رسیدند و عملا میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی در فهرست خروجی استقلال قرار دارند. استقلالی‌ها هنوز فهرست خروجی خود را رسما اعلام نکردند. 


دیدگاه‌ها(۰)