۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۵ - ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي
رخداد

یک کشته و یک مصدوم در 2 حادثه برخورد قطار در اندیمشک
ایرنا: در دو حادثه جداگانه در اندیمشک برخورد قطار باری یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
این حادثه حوالی ساعت 21:20 دقیقه سه‌شنبه‌شب در مجاورت جاده سلامت کوی فرهنگیان شهر اندیمشک رخ داد.  در این حادثه پسر جوانی به علت شدت جراحت وارده فوت کرد. علت این حادثه از سوی راه‌آهن و نیروی انتظامی در دست بررسی است.  «افشین کاویانی» رئیس فوریت‌های پزشکی اندیمشک گفت: این جوان در برخورد قطار باری در دم جان سپرد.  وی افزود: در حادثه‌ای دیگر که ساعت 17 عصر سه‌شنبه رخ داد، قطار باری با جوانی 27ساله در تقاطع راه‌آهن در خیابان لاجوردی اندیمشک برخورد کرد.  کاویانی گفت: این حادثه به مصدوم‌شدن این جوان منجر شد که با انتقال به‌موقع به وسیله اورژانس در بیمارستان بستری شد.  عبور خط آهن از محدوده مسکونی شهر اندیمشک تاکنون چند حادثه خونین را برای شهروندان رقم زده است.
ساکنان برخی مناطق اندیمشک برای عبور و مرور ناچار به تردد از روی خط آهن هستند.  مهرماه امسال نیز برخورد قطار باری با عابر پیاده در شهر اندیمشک به مرگ وی منجر شد.  در این حادثه مردی 37ساله به‌شدت مجروح شد و در محل حادثه فوت کرد.

انهدام باند فساد و قاچاق دارو  در خانه‌های «مرجان»
ایسنا: سرپرست ناحیه‌ یک دادسرای تهران از شناسایی و انهدام باند فساد و قاچاق دارو در یکی از مناطق شمال تهران خبر داد.  حجت‌الاسلام منصوری اظهار کرد: در هفته جاری باند فحشا و قاچاق دارو در یک مجتمع مسکونی ۱۲واحدی در خیابان مرجان در شمال تهران که به خانه‌های مرجان معروف است، شناسایی و منهدم شدند.
وی افزود: در این زمینه هشت زن و چهار مرد دستگیر شدند.
سرپرست ناحیه‌ یک دادسرای تهران خاطرنشان کرد: این پرونده در دادسرای ناحیه یک تشکیل شده و در حال بررسی است.

 


دیدگاه‌ها(۰)