۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۵ - ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي
خبر

بازیکن نفت تهران درگذشت
امیرحسین مرادی، بازیکن تیم امید نفت تهران که به دلیل گاز گرفتگی در بیمارستان بستری شده بود، درگذشت. امیرحسین مرادی، کاپیتان تیم امید نفت تهران که حدود یک ماه و نیم پیش در اثر گازگرفتگی در بیمارستان یاس سپید بستری شده بود، دیروز درگذشت. این اتفاق درحالی افتاد که مرادی حدود دو هفته پیش از حالت کما خارج شده بود. پیش از این دو نفر از دوستان مرادی که همراه او دچار گازگرفتگی شده بودند،جان خود را از دست داده بودند.

رایزنی با گزینه‌های خارجی برای هدایت تیم بانوان
نایب‌رییس فوتبال بانوان از برنامه‌ها و رایزنی‌های فدراسیون فوتبال در دو بخش فوتبال و فوتسال بانوان خبر داد. لیلا صوفی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا از مذاکره برای انتخاب سرمربی خارجی برای تیم بانوان خبر داد: «با گزینه‌هایی از ایتالیا، آلمان، هلند و سایر کشورهای مطرح اروپایی برای هدایت تیم ملی فوتبال بانوان رایزنی داشته‌ایم، اما به توافق دست نیافتیم و به همین دلیل از گزینه ایرانی استفاده کرده‌ایم». 

خداحافظی بختیار رحمانی از هواداران استقلال
هافبک تیم فوتبال استقلال، در نامه‌ای از هواداران تیمش خداحافظی کرد. درحالی‌که بختیار رحمانی، چند روز پیش در مصاحبه با سایت باشگاه استقلال مدعی شده بود که برنامه‌ای برای جدایی از استقلال ندارد و خواهان دریافت رضایت‌نامه‌اش نشده است، دیروز در نامه‌ای از هواداران استقلال خداحافظی کرد.


دیدگاه‌ها(۰)