۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۲۱ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ اسفند
کنسرت «چشم‌آذر» با ارکستر بزرگ «ایستگاه»

شرق: کنسرت ناصر چشم‌آذر این‌بار با همراهی ارکستر بزرگ «ایستگاه» در فضایی جدید و با اتفاقات ویژه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. در این کنسرت که در تاریخ 25 و 26 اسفند در تالار وحدت برگزار می‌شود، اعضای ارکستر بزرگ «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی و ارکستر 50 نفره، تعدادی نوازنده میهمان و گروه کر، در کنار ناصر چشم‌آذر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
 ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی که از مدرسان آواز دانشکده کنسرواتوار تهران است، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده و اساس کار «ایستگاه» اجرای موسیقی فیلم است که دلیل آن علاقه مشترکی است که اعضای ارکستر به موسیقی و سینما دارند و این نقطه پیوند ذهن و سلیقه اعضای ارکستر محسوب می‌شود.
«ایستگاه» تاکنون اجراهای پرطرفداری را با محتوای موسیقی فیلم‌های پرطرفدار جهان روی صحنه برده که با استقبال دوستداران این سبک از موسیقی روبه‌رو شده است.
ناصر چشم‌آذر نیز در ماه‌های گذشته اجراهای پرطرفداری را با حضور نوازنده‌ها و خواننده‌های مختلف در تالار وحدت روی صحنه برده است و این‌بار تصمیم دارد در فضایی جدید به اجرای برنامه بپردازد.
«امید رجبی»، رهبر ارکستر ایستگاه است و «گلناز گلزاری» نیز مدیریت این ارکستر بزرگ را برعهده دارد.
گفتنی‌ است جدید‌ترین کنسرت ناصر چشم‌آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه تحت امتیاز مؤسسه آوای دوران و به تهیه‌کنندگی رسول ترابی و سمیه کاویانی برگزار خواهد شد و اخبار و اطلاعات این اجرا به‌همراه گفت‌وگوهایی با ناصر چشم‌آذر و اعضای «ایستگاه» در روزهای آینده منتشر خواهند شد.

 


دیدگاه‌ها(۰)