۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۲۱ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۸ اسفند
فوتبال

ادامه اعتصاب استقلالی‌ها
بازیکنان استقلال صحبت‌های اخیر عضو هيئت‌مدیره این باشگاه را بهانه کردند تا تیمشان بدون تمرین به مصاف سایپا برود.به‌ گزارش ‌ایسنا، در‌حالی‌که قرار بود دیروز تمرین استقلالی‌ها ساعت 12 در زمین شماره دو آزادی برگزار شود، بازیکنان استقلال بار دیگر حاضر نشدند به تمرین بپردازند تا این تیم بدون تمرین پا به مصاف برابر سایپای تهران بگذارد. این اتفاق در حالی رخ داد که ظاهرا کادر فنی استقلال تلاش کرد بازیکنان را به تمرین‌کردن مجاب کند ولی آنها اظهارات اخیر حسن زمانی، عضو هیئت‌مدیره را بهانه کردند و با اعلام اینکه به شدت از صحبت‌های او ناراحت هستند، حاضر به تمرین نشدند. آنها به علیرضا منصوریان گفتند که ما پول خود را چندین ماه است نگرفته‌ایم و انتظار نداشتیم که عضو هيئت‌مدیره استقلال این‌گونه به ما توهین کند. بعد از این صحبت‌ها باز هم کادر فنی تلاش کرد تا بازیکنان را راضی به تمرین کند اما این اتفاق رخ نداد تا استقلال بدون تمرین به مصاف سایپا برود. استقلال امروز به مصاف سایپا می‌رود.

کی‌روش:
 نمی‌توانم از تیم ایران جدا شوم

کارلوس کی‌روش عنوان کرد فسخ قراردادش با ایران غیرممکن است. به گزارش ایسنا، درحالی‌که در روزهای گذشته اخبار زیادی در رسانه‌های آفریقای جنوبی مبنی بر احتمال انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور وجود داشت، او در اظهاراتی تأکید کرد که نمی‌تواند به خاطر قراردادی که با ایران دارد، هدایت این کشور را در دست بگیرد. با این حال سرمربی سابق رئال‌مادرید احتمال بازگشت به آفریقای جنوبی در آینده را رد نکرد. البته به شرط اینکه مسئولان فوتبال این کشور باز هم به جذب او علاقه‌مند باشند. سرمربی پرتغالی مبلغ بالایی برای فسخ قرارداد خود با فدراسیون ایران دارد که مسئولان فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی حین مذاکره با او نتوانستند او را برای پرداخت این مبلغ راضی کنند. کی‌روش به سایت EWN گفته است برای او فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران غیرممکن است. کی‌روش در این رابطه گفت: نمی‌توانم در رابطه با این احتمال یک تصمیم کوتاه‌مدت بگیرم. من درحال‌حاضر قرارداد دارم و بدون یک توافق مشترک نمی‌توانم قراردادم را با ایران فسخ کنم. شاید در آینده نزدیک و اگر مسئولان آفریقای جنوبی همچنان به من اعتقاد داشته باشند، بتوانیم این همکاری را انجام دهیم.

کتک‌کاری مایلی‌کهن با مدیرعامل نساجی
سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با مدیرعامل باشگاه نساجی درگیر شد. به گزارش فارس، پس از شکست ۲ بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر، محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود، دست به یقه شد. کتک‌کاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد مایلی‌کهن غش کند و او را با آمبولانس به بیمارستان بردند.


دیدگاه‌ها(۰)