۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۴۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين
حادثه‌ها

مرگ خانم 30ساله بر اثر  برخورد با  کامیونت
ایرنا: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به دلیل برخورد کامیونت با عابر پیاده یک خانم 30ساله در میدان قدس جان باخت. سرهنگ محمد رازقی افزود: در میدان قدس خیابان شهرداری یک دستگاه کامیونت به‌دلیل نامشخص با عابرپیاده که یک خانم 30ساله بود، برخورد کرد. وی بیان کرد: در این حادثه به‌دلیل شدت جراحات وارده، این عابر پیاده جان باخت. به گفته سرهنگ رازقی علت این تصادف توجه‌نکردن به جلو از سوی راننده کامیونت عنوان شده است.

دستگیری متهم فراری که باعث  غرق‌شدن مأمور پلیس شد
میزان: جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری متهم فراری كه منجر به غرق‌شدن مأمور وظیفه‌شناس شده بود، خبر داد. سرهنگ سیدمحمد صالحی گفت: پس از متواری‌شدن متهم كه منجر به غرق‌شدن مأمور وظیفه‌شناس شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور كار مأموران انتظامی قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود: مأموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و علمی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائي در یك عملیات ضربتی او را دستگیركردند. سرهنگ صالحی در ادامه بیان كرد: متهم حین دستگیری با دیدن مأموران بار دیگر برای رهایی از دست قانون اقدام به خودزنی می‌کند كه با درایت و سرعت عمل پلیس دستگیر شد. گفتنی است شهید میرزایی، پرسنل کلانتری 18 آبادان، روز دوشنبه حین دستگیری متهم موادمخدری با فرار این متهم، وارد نیزارهای منطقه شده تا بتواند او را دستگیر کند، اما پس از ورود به رودخانه بهمن‌شیر جان خود را از دست داد.

شوهرم برای گوشی‌اش رمز گذاشته است
میزان: شوهرم مرموز است و برای گوشی‌اش هم رمز گذاشته است، من از او طلاق می‌‌خواهم. نازیلا و خسرو، زمانی که به‌خاطر رمز گوشی تلفن همراه با یکدیگر دعوا کردند، درگیری‌شان آن‌قدر ادامه پیدا کرد که در نهایت این زوج برای جدایی راهی دادگاه خانواده شدند. زن جوان دراین‌باره به قاضی عموزادی گفت: شوهرم خیلی مرموز است. او کاری می‌کند که من به او شک کنم. هرچه می‌گویم برای گوشی‌ات رمز نگذار یا آن را به من هم بگو فایده‌ای ندارد. برای تمام برنامه‌‌های گوشی‌اش رمز گذاشته است. نه گالری‌اش را می‌توانم ببینم و نه پیام‌هایش را می‌توانم بخوانم. جالب اینجاست که از صبح تا شب هم سرش تو گوشی‌اش بوده و مشخص است که دارد با کسی چت می‌کند. با این حال راضی نمی‌شود رمز گوشی‌اش را بدانم. او با این‌کارش باعث می‌شود من بیشتر شک کنم. اگر روابط پنهان ندارد چرا اجازه نمی‌دهد من گوشی‌اش را ببینم. در این لحظه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی تا زمانی که این زن می‌خواهد از همه کارهای من سر دربیاورد من همه چیز را از او پنهان می‌کنم. اگر من اجازه بدهم که به‌راحتی گوشی‌ام را چک کند، این می‌شود کار هر روزش؛ می‌خواهد هر دقیقه گوشی‌ام را باز کند و همه چیز را بخواند. من هیچ رابطه پنهانی ندارم، ولی نازیلا هم باید این را یاد بگیرد که هرکس برای خودش حریم شخصی دارد و نباید هر دقیقه طرف مقابلت را چک کنی. تا زمانی که او به من شک دارد من هم اجازه نمی‌دهم گوشی‌ام را ببیند. در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند و رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

عاقبت شوم رابطه نامشروع قتل شوهر را رقم زد
میزان: رابطه پنهانی با مرد همسایه جنایت تلخی را رقم زد، زن جوان در تحقیقات پلیسی به قتل همسرش با همدستی این مرد اعتراف کرد. رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضائي خبرگزاری میزان، از دستگیری زن و مردی که با همدستی یکدیگر مرد جوان را به قتل رسانده و جسد سوخته‌اش را در دره‌ای در شهرستان بجنورد رها کرده بودند، خبر داد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدرتی گفت: چندی قبل با شکایت زن جوان که همسرش به یکباره ناپدید شده است موضوع در دستور کار مأموران نیروی انتظامی قرار گرفت. به دنبال شکایت زن، مأموران جست‌وجو برای یافتن مرد گم‌شده را آغاز کردند. وی افزود: پس از کشف جسد سوخته مأموران متوجه شدند جسد متعلق به مردی است که چندی قبل خبر گمشدن او را اطلاع داده بودند، تحقیقات مأموران پلیس برای یافتن قاتل یا قاتلان آغاز شد و همسر مقتول به عنوان اولین مظنون این حادثه مورد بازجویی قرار گرفت که پس از تحقیقات فنی و پلیسی به جرم خود اعتراف کرد. این مقام قضائي در استان اضافه کرد: این فرد پس از برقراری ارتباط نامشروع تصمیم به قتل همسرش می‌گیرد. پس از اینکه 40 قرص آرام‌بخش به او می‌دهد وی را به حالت بی‌هوش در صندوق‌عقب خودرو مخفی می‌کند و جسد را با هیزم به آتش می‌کشد و به دره می‌اندازد. رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی ادامه داد: جسد برای کشف تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و دو متهم پرونده دستگیر و روانه زندان شده‌اند.


دیدگاه‌ها(۰)