۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۴۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699
  • به دنبال کفش نمره 41! از یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کفشی را به مبلغ 650‌ هزار تومان خریدم که چون برایم یک نمره گشاد بود، پذیرفتند که آن را با نمره 41 عوض کنند؛ اما از اواخر اسفند تاکنون به هریک از این فروشگاه‌ها که مراجعه می‌کنم، می‌گویند کفش مردانه نمره 41 موجود نیست و باز هم باید صبر کنم تا شاید در آینده چنین کفشی را تولید و عرضه کنند! آیا فروشگاه زنجیره‌ای با این‌همه تبلیغات، پس از گذشت یک ماه نمی‌تواند کفش نمره 41 را به مشتریانش عرضه کند و آیا با این وضع می‌خواهد همراه با برندهای معروف پوشاک در جهان پیش برود و حداقل در بازارهای داخلی موفق عمل کند؟ جالب اینکه در مراجعه به این فروشگاه‌ها می‌گفتند در کفش خود کفی بینداز تا اندازه پایت شود! 

خریدار نادم کفش

  • درخواست از بنیاد شهید: این‌جانب علیرضا حاجیان، برادر شهیدی از روستای تفتازان شیروان هستم که در شهر جدید اندیشه ساکنم و در زمینه‌های مختلف از جمله کارهای تأسیساتی، حرارتی و اجاق گاز تبحر و تقاضای وام خوداشتغالی دارم. امیدوارم با چاپ این متن مسئولان بنیاد شهید اقدامات لازم را انجام دهند. 

علیرضا حاجیان

  • عمل به وعده‌ها: برقراری عدالت، رفع تبعیض، ایجاد اشتغال و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم باید در رأس کارهای ریاست‌جمهوری قرار گیرد. مردم در انتظار وعده‌های قبل از انتخابات و عمل به وعده‌ها بعد از انتخابات هستند. 

محمدرضا رستمی

  • معضل خودروهای تک‌سرنشین و موتورهای بدون پلاک: خودروهای تک‌سرنشین و برخی موتورسیکلت‌های بدون پلاک در کوچه‌ها و خیابان‌ها جولان می‌دهند و ترافیک ایجاد می‌کنند و موتورسیکلت‌ها هم مخل آسایش شهروندان می‌شوند. آیا راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی قصد ندارند به این‌گونه مسائل رسیدگی کنند؟ 

نوید محبتی

  • سد معبر و ایجاد مزاحمت: پیاده‌روهای خیابان 17 شهریور حد فاصل ایستگاه ناصری تا زیر پل آهنگ به نمایشگاه موتورسیکلت‌های فروشی تبدیل شده است و عابران برای عبور از پیاده‌رو با مشکلات فراوانی مواجه‌اند. مسئول رسیدگی به سد معبر و تخلف فروشندگان موتورسیکلت‌ها کیست؟ 

عرفان از تهران

 


دیدگاه‌ها(۰)