۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۴۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين
پیشنهاد فردا
  •  تازه‌ترین نمایشگاه عکس انفرادی نیوشا توکلیان، با عنوان «می‌دانم چرا شورشی آواز سر می‌دهد» از اول اردیبهشت در گالری آب‌انبار به نشاني خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، بن‌بست روشن‌منش، پلاک دوم افتتاح مي شود و علاقه‌مندان برای حضور در این افتتاحیه می‌توانند از ساعت سه تا ٩ شب به این آدرس مراجعه کنند. نمایشگاه عکس «می‌دانم چرا شورشی آواز سر می‌دهد» تا بیست‌ونهم اردیبهشت‌ماه برقرار است. 
  •  نمایشگاه عکس‌های ایزابل اشراقی با عنوان «ریشه‌های من» از روز جمعه اول اردیبهشت‌ماه ۹۶ در گالری راه‌ابریشم (شعبه پارک لاله) گشایش می‌یابد. او متولد ۱۳۴۳ در اصفهان از مادری فرانسوی و پدری ایرانی است. در سال ۱۳۷۵ به زادگاهش که در ‌كودكي آن را ترک کرده بود، بازمی‌گردد. از زمان نخستین بازگشت، از زندگی روزانه زنان اصفهان عکاسی می‌کرد، با هدف به‌نمایش‌گذاشتنِ آنچه خودش می‌توانست باشد. 
  •  هم‌زمان با شروع اردیبهشت‌ماه، روز بزرگداشت سعدی، قرار است از کتاب «این گلستان سعدی نیست» رونمایی شود؛ کتابی حاصل نوشته‌های عباس یزدی و طرح‌های علی جهانشاهی. این مراسم جمعه، اول اردیبهشت در گالری ایرانشهر از ساعت 18 تا 20 برپاست. 
  •  نمایشگاه گروهی «قباله»، شامل آثار حجمی، عکس، ویدئو و چیدمان، عصر روز جمعه اول اردیبهشت کار خود را در گالری عمارت روبه‌رو آغاز می‌کند. این نمایشگاه دعوتی است برای دیدن دیدگاه‌ها و تجربیات شخصی هنرمندان به ازدواج، زندگی مشترک، طلاق و مسائلی که در حواشی اینها روی می‌دهد. از میان هنرمندان این نمایشگاه می‌توان به امیرمسعود اقارب‌پرست، هدی امین، نازلی پورشیرمحمد، احسان تحویلیان، نگین حدادزاده، نوژان حیدری، زاهره دنیادیده، احسان روح‌الامین، احسان ضیایی، یوکابت فرخی، زهرا قیاسی، محیاکیو، ترلان لطفی‌زاده و مریم مستقل اشاره کرد. 

دیدگاه‌ها(۰)