۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۶۷ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ ارديبهشت
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699
  • فروشندگان دوره‌گرد سلب آسایش می‌کنند!  عده‌ای از فروشندگان دوره‌گرد یا سمساری‌ها در ساعاتی که مردم، سالمندان و بیماران به استراحت نیاز دارند، با صدایی ناهنجار موجب آلودگی صوتی و سلب آسایش از مردم می‌شوند. چرا شهرداری با این‌گونه تخلف‌ها برخورد نمی‌کند؟ 

الِنا از تهران

  • وعده‌های بی‌پایه و ‌اساس: تعداد کاندیداهای شورای شهر در بابل بیشتر از بقیه شهرهاست. این موضوع را در سفری که به این شهر داشتم، با مقایسه نسبت به دیگر شهرها و با توجه به پوسترهای تبلیغاتی آنان متوجه شدم. روزهای گذشته برای انجام کاری به شهر گرگان هم رفتم، یکی از کاندیدای شورای شهر در پوسترهای تبلیغاتی نوشته بود؛ رفع مشکلات معیشتی و بی‌کاری جوانان! لحظه‌ای با خود فکر کردم آیا اعضای شورای شهر هم می‌توانند درباره این‌گونه معضل‌ها، کارهای اساسی انجام دهند و مؤثر باشند، به‌دلیل اینکه رفع این‌گونه مسائل و مشکلات بر عهده رئیس‌جمهوری است! لطفا به شعور مردم احترام بگذارید. 

علی اکبر. ف

  • تابلو! تابلوهایی که در جاده هراز نصب شده‌اند و مسافت آمل تا تهران را نشان می‌دهند، قدیمی است. همچنین براساس تابلویی که در پنج کیلومتری تهران است، باید در‌صورتی‌که ترافیک نباشد، افرادی که در مسیر ورود به تهران هستند، پنج دقیقه بعد به مقصد برسند؛ اما مدت بیشتری در راه‌اند. از مسئولان مربوطه تقاضای تعویض و تصحیح تابلوهای یادشده را داریم. 

اسماعیل عباسیان

  • اعتیاد و...! میدان شوش و پارک هرندی تهران به محل معتادان و خریدوفروش مواد مخدر تبدیل شده است، چه‌بسا از قِبَل همین افراد زنانی هم برای اینکه بتوانند پول موادشان را به‌دست آورند، به تن‌فروشی روی آورده و کودکان نامشروع تحویل جامعه می‌دهند. 

علی از تهران

  • حادثه خبر نمی‌کند! پاساژ شیرنگی گرگان از دو طرف راه دارد، یکی از خیابان شهید بهشتی و دیگری از خیابان پاسداران، این پاساژ قدیمی است و هر لحظه احتمال ریزش وجود دارد. پیشنهاد می‌شود قبل از هرگونه حادثه‌ای، شهرداری صاحب پاساژ را ملزم به رعایت مسائل ایمنی کند. 

الناز قاسمی


دیدگاه‌ها(۰)