۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۶۸ - ۱۳۹۶ شنبه ۳۰ ارديبهشت
طاهری: به حکم بازی با لخویا اعتراض کردیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده کرده و ارسال کردیم. علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس، در گفت‌وگو با سایت باشگاه فرهنگی- ورزشی پرسپولیس با اعلام این مطلب افزود: روز چهارشنبه نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی‌بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویای قطر و جریمه ۱۰‌ هزاردلاری به دستمان رسید. در بخشی از این نامه به حکم دو سال قبل و گزارش‌هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده بود که در تصمیم‌گیری حکم جدید نیز دخیل بوده است. ما در پاسخ خودمان که همان روز چهارشنبه و ساعتی پس از دریافت نامه آن را آماده و ارسال کردیم، به کنفدراسیون اعلام کردیم توجه کند که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و رویکرد باشگاه نیز به‌تبع آن متفاوت شده که این مسئله در جریان رقابت‌های این فصل لیگ ‌قهرمانان مشهود بوده است. 
در بخش دیگری از نامه هم آوردیم؛ اقدامات بسیاری را برای برگزاری آرام و امن مسابقات انجام داديم و این مسئله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و خوشبختانه کوچک‌ترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران ما افتخاری فقط متعلق به ما نبوده و برای تمام آسیاست. 
او اضافه کرد: «به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم ما نسبت به مسئله پیش‌آمده حساس بودیم و فرد موردنظر هم شناسایی شده و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مسئله‌ای اتخاذ شده است و براین‌اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از ۸۰‌ هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه‌ریزی کرده‌اند و بیش از ۴۰‌ میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند. در نتیجه پیش از اینکه به تعطیلی ایران و مالزی برسیم، همان روز چهارشنبه اعتراض خود را به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم».


دیدگاه‌ها(۰)