۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۸۶۸ - ۱۳۹۶ شنبه ۳۰ ارديبهشت
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699
  • تأخیر در اعزام اتوبوس‌ها: اتوبوس‌های بلوار نیکنام- میدان هفتم تیر، از ابتدای خط با تأخیر اعزام می‌شوند و این مسئله باعث شده مسافرانِ بین ‌راه جایی برای نشستن نداشته باشند؛ برای نمونه بعضی روزها از ساعت شش صبح 20 تا 25 دقیقه در میدان کلانتری معطل می‌شویم و از اتوبوس خبری نیست. از مسئولان شرکت واحد اتوبوس‌رانی تقاضای رسیدگی داریم. 

عادله کاشفی

  • مشکلات معیشتی زنان سرپرست خانوار: عده‌ای از خانم‌ها از صبح زود تا شب پابه‌پای آقایان کار می‌کنند تا بتوانند با درآمد کمی که دارند، بخشی از مشکلات زندگی را مرتفع کنند. بعضی از خانم‌ها سرپرست خانوار هستند و درآمدی هم ندارند، تکلیف آنان چیست، این در حالی است که وعده پرداخت حقوق به آنان داده‌اند، تا‌به‌حال به چند نفر از زنان سرپرست خانوار حقوق کافی پرداخت شده است؟ 

ب. کاشفی از گرگان

  • حدود سه ماه است تاکسی پژو خریده‌ام، چهاربار گیربکس در نمایندگی تعمیر کردم. تمام قسمت‌های این ماشین ایراد دارد، این ماشین تولید ملی نیست. در ضمن بنده جانباز هستم و چند ترکش در بدن دارم، این 31 سال این‌قدر زجر نکشیدم؛ ولی در این سه ماه اندازه 50 سال زجر کشیدم.

یوسف‌زاده از تهران

  • قبلا مخاطب روزنامه «شرق» بودم؛ اما بیشتر به‌صورت مجازی و گاه‌به‌گاه. الان پنج سال است که هر روز مخاطب شما هستم و آن‌هم به‌صورت چاپی و با دقت کامل. به نظرم روزنامه شما واقعا عالی است. برخی مقالات و تحلیل‌هایتان واقعا بی‌نظیر هستند. تشکر می‌کنم از زحمات‌تان و امیدوارم راه‌ خود را به‌درستی ادامه دهید. 
  • سازمان ترافیک شهرداری منطقه 14 رسیدگی کند: بن‌بست کوچه رازی غربی، واقع در خیابان شکوفه با یک مخزن زباله و مانع آهنی به شکل U مسدود شده که با جمع‌آوری آنها و نصب پل فلزی یا سیمانی ماشین‌رو مشکل رفت‌و‌آمد خودروها از خیابان رازی غربی به شرقی رفع خواهد شد. از مسئولان سازمان ترافیک شهرداری منطقه 14 تقاضای رسیدگی داریم. 

عرفان از تهران


دیدگاه‌ها(۰)