۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۶۱ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ شهريور
حادثه ها

بازداشت چهارمین متهم پرونده قتل بنیتا
شرق: چهارمین متهم پرونده قتل بنیتا، دختر هشت‌ماهه، در حالی بازداشت شد که قرار است امروز دومین جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شود. سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: چهارمین متهم پرونده بنیتا که متواری بود، بازداشت شد و تحقیقات از او، در دادسرای امور جنایی تهران در حال انجام است. محمد شهریاری از بازداشت چهارمین متهم پرونده بنیتا خبر داد و گفت: «احمد» سومین متهم پرونده بنیتا که پس از حادثه متواری شده بود، امروز بازداشت شد. سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد: متهم هم‌اکنون به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده و تحقیقات از او به خاطر حضور در صحنه سرقت خودرو و حضور در تحصیل اموال مسروقه در قیامدشت، در دادسرا در حال انجام است.

سارق خودرو  به دام افتاد
پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری سارق خودرو با سابقه 10 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ «ابراهیم حسن‌آبادی» گفت: شب سه‌شنبه مأموران کلانتری 12 واوان هنگام گشت‌زنی به راننده یک دستگاه خودرو سواری پژو که در حال پرسه‌زدن بود، مشکوک شدند. این مقام انتظامی بیان کرد: مأموران بلافاصله برای بررسی به راننده دستور توقف دادند اما وی به محض مشاهده پلیس، بدون توجه به دستور ایست از محل متواری شد. سرهنگ حسن‌آبادی اظهار کرد: مأموران پس از تعقیب و گریز موفق شدند خودرو مذکور را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند. این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران بعد از استعلام از مرکز پیام پلیس دریافتند خودرو سرقتی است و ساعتی پیش از تهران به سرقت رفته است. وی در پایان افزود: متهم در بازجویی‌های پلیسی به 10 فقره سرقت خودرو اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

کشف 132 کیلو تریاک در یزد
پلیس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی ضربتی 132 کیلو تریاک کشف کردند. سرهنگ «محمدحسین ستوده‌نیا» گفت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد انتقال یک محموله مواد افیونی از یزد به شهرهای شمالی را دارند، بررسی موضوع به مأموران اداره عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر سپرده شد. وی افزود: مأموران ضمن انجام کار اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی و برنامه‌ریزی‌شده خودرو سواری مربوط به سوداگران مرگ را در یزد متوقف کردند. ستوده‌نیا تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو 132 کیلو تریاک کشف شد و دو سوداگر مرگ نیز دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

انهدام باند سارقان موتورسیکلت  با 50 فقره سرقت
پلیس: فرمانده انتظامی استان سیستان‌ وبلوچستان از انهدام باند هشت‌نفره سارقان موتورسیکلت و کشف 50 فقره سرقت در چابهار خبر داد. سردار «محمد قنبری» با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان چابهار تیمی از کارآگاهان پلیس جهت بررسی تخصصی موضوع وارد عمل شدند. سردار قنبری تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی هشت متهم را در این رابطه شناسایی کردند و پس از تحت نظر قراردادن تحرکات آنها، در دو عملیات جداگانه این سارقان را دستگیر کردند. این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: اعضای این باند در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به 50 فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان چابهار اعتراف کردند.

دستگیری زورگیران مأمورنما در میدان شهدا
رئیس کلانتری 110 شهدا از دستگیری سه سارق زورگیر مأمورنما و کشف یک دستگاه بی‌سیم دستی از آنها خبر داد. سرهنگ اسماعیل افشاری‌اقدام گفت: روز سه‌شنبه یکی از شهروندان به کلانتری مراجعه و اعلام کرد طلا و جواهراتش به وسيله مأموران نظامی به سرقت رفته است. وی با بیان اینکه ارتکاب سرقت از سوی فردی نظامی غیرممکن بود، تصریح کرد: درهمین‌راستا مأموران با این احتمال که این فرد مأمورنما بوده، به منظور پیشگیری از وقوع جرم‌هاي مشابه و کشف اموال مال‌باخته، دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند. وی با اشاره به انجام تحقیقات پلیسی، افزود: در تحقیقات انجام‌شده و پایش اطلاعاتی، مشخص شد که سارقان زورگیر مأمورنما، سه نفر بودند که با مانورهای متقلبانه نظامی، اقدام به زورگیری کرده بودند که با پایش‌های صورت‌گرفته و هماهنگی با مقام قضائی هر سه سارق زورگیر در مخفیگاهشان دستگیر شدند. افشاری افزود: در بازرسی از مخفیگاه آنان یک عدد بی‌سیم دستی کشف شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.


دیدگاه‌ها(۰)