۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۶۱ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ شهريور
زير آسمان فيروزه‌اي

«شب‌شنبه‌ها» میزبان «اشکان خطیبی» می‌شود
گروه هنر: «شب‌شنبه‌ها» در بیست‌ودومین تجربه از دوره چهارم خود میزبان «اشکان خطیبی» می‌شود. اشکان خطیبی که در سال گذشته نیز در قالب برنامه شب‌شنبه‌ها دست به تجربه‌های جدیدی زده بود، کنسرت «قلم را بچرخان» خود را در آخرین هفته از دوره چهارم شب‌شنبه‌ها اجرا می‌کند.
این مجموعه‌برنامه که با رویکرد تجربه‌های متفاوت و گفت‌وگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می‌شود، در هفته‌های گذشته میزبان اجراهای مختلفی در سبک‌های گوناگون شده و با خلق تجربه‌های جدید در پرفورمنس موسیقی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. اشکان خطیبی نیز شامگاه شنبه 25 شهریور در دو سانس 20  و 22  کنسرت «قلم را بچرخان» (راک دِ پن) را در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهد برد. نیما رمضان، اشکان آبرون، آرش سعیدی، سروش عدل و بردیا امیری، خطیبی را در این اجرا همراهی می‌کنند. همچنین سهیل دانش‌اشراقی نیز نقاشی دیجیتال را بر عهده دارد. شب‌شنبه‌ها در بیست‌ودومین تجربه از دوره چهارم خود، شنبه 25 شهریورماه میزبان پرفورمنس موسیقی «قلم را بچرخان» در سالن تئاتر مستقل تهران می‌شود. در این برنامه‌ها رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرائی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه‌ریز) و مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران‌کنسرت به نشانی  www.iranconcert.com  مراجعه کنند.

برای دومین سال «مسعود نجفی» مدیر روابط‌عمومی فجر 36 شد
گروه هنر: دبیر سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در اولین حکمش مدیر روابط‌عمومی این دوره جشنواره را منصوب کرد. ابراهیم داروغه‌زاده در حکمی مسعود نجفی را به‌عنوان مدیر روابط‌عمومی سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد. در این حکم آمده: «با عنایت به تجارب ارزشمند و درایت جناب‌عالی در حوزه رسانه، به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیر روابط‌عمومی سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر منصوب می‌شوید. فراهم‌سازی شرایط تعامل نزدیک با اهالی رسانه در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن جشنواره، رعایت استانداردهای تأکیدشده برای حضور رسانه‌های مؤثر و پیگیری امور مرتبط با حوزه اطلاع‌رسانی جشنواره و به‌خصوص ایجاد جو متناسب با جشن انقلاب اسلامی، مورد انتظار خواهد بود. توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف عالی سینمای شریف ایران، از درگاه خداوند متعال خواستارم».


دیدگاه‌ها(۰)