۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۶۱ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ شهريور
خبر

سازمان ملل متحد تحریم‌های نفتی کره‌شمالی را تصویب کرد
ایلنا: شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم‌های جدی علیه بخش نفت کره‌شمالی را تصویب کرد. به گزارش شینهوای چین از مقر سازمان ملل متحد، تحریم‌های جدید به‌شدت واردات نفت کره‌شمالی را محدود، صادرات منسوجات این کشور را به‌طورکلی ممنوع و کارگران فعال در خارج از این کشور را به بازگشت به این کشور ملزم می‌کند.

رکورد مصرف بنزین شکسته شد
ایسنا: سید‌محمدرضا موسوی‌خواه، مدیر تأمین و توزیع شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی از رکوردشکنی مصرف بنزین در سال جاری در ۱۶ شهریور با میزان ۱۰۴.۷ میلیون لیتر خبر داد و گفت: تمهیدات لازم در راستای تأمین سوخت برای بازگشت حجاج، آغاز سال تحصیلی و ماه محرم در نظر گرفته شده است.

کار پلاسکو به ریاست‌جمهوری کشید
ایسنا: رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان از قرار تنظیم جلسه‌ای میان اهالی پلاسکو با مسئولان ریاست‌جمهوری خبر داد. مجتبی درودیان اظهار کرد: روز گذشته تماسی گرفته شده و از سوی ریاست دفتر بازرسی ریاست‌جمهوری این‌گونه اعلام شد که در این هفته یک جلسه حضوری در این زمینه برگزار خواهد شد تا پیگیری خواسته‌های کسبه پلاسکو از سوی ریاست‌جمهوری صورت بگیرد.

بازار نفت در حال بازگشت به تعادل است
تسنیم: دبیرکل اوپک گفت، توافق کاهش تولید به رهبری اوپک در حال کمک به برقراری توازن مجدد در بازار جهانی نفت است.به گزارش رویترز، محمد بارکیندو گفت، توافق کاهش تولید به رهبری اوپک در حال کمک به برقراری توازن مجدد در بازار جهانی نفت است و افزایش تقاضا در ماه‌های باقی‌مانده از سال جاری میلادی منجر به کاهش بیشتر ذخایر نفتی خواهد شد. محمد بارکیندو گفت: روشن است که فرایند برقراری توازن مجدد با حمایت تبعیت بالای اوپک و غیراوپکی‌ها از توافق، در جریان است.


دیدگاه‌ها(۰)