۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۶۲ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ شهريور
خواننده رپ، باز هم قتل ناپدری‌اش را رد کرد

شرق: حمید صفت، خواننده رپی که متهم به قتل ناپدری خود است، بار دیگر با رد اتهام‌های وارده، فرضیاتی را از نحوه و دلیل مرگ پدرخوانده‌اش بیان کرد.
این خواننده رپ روز گذشته برای ادامه تحقیقات و پیگیری مراحل قانونی، از زندان رجایی‌شهر به دادسرای جنایی تهران منتقل شده بود. در این جلسه نیز گفته‌های خود را تکرار کرد و گفت من ضربه‌ای به سر هوشنگ نزدم، فقط دو ضربه به صورت او زدم که یکی از آنها به ابروی او خورد و ضربه دیگر به گونه‌‌اش خورد. هرچه فکر می‌کنم من ضربه دیگری نزده‌ام و در جریان درگیری فقط ضربه به صورتش زدم که مرگ‌بار نبود. در جلسه تحقیق، گزارش پزشکی‌قانونی درباره علت مرگ مرد میان‌سال به متهم اعلام شد.
حمید در این جلسه پس از رد اتهام قتل گفت: من و هوشنگ رابطه خوبی داشتیم و آن روز هم برای درگیری آنجا نرفته بودم، پس از درگیری من و مادرم وسایلش را جمع کردیم و آنجا را ترک کردیم. زمانی که ما آنجا بودیم حالش خوب بود و با همسایه‌ها و یکی از دوستانش صحبت می‌کرد. وقتی هم که ما آنجا را ترک کردیم حالش خوب بود. ممکن است پس از رفتن همه، هوشنگ تنها شده و آن‌موقع حالش بد شده باشد و زمین خورده باشد و بر اثر خون‌ریزی مغزی اتفاق افتاده باشد، همچنین من می‌دانم که بعد از رفتن ما، یکی از دوستان هوشنگ که با هم اختلاف‌حساب هم دارند، پیش او رفته است و بعید نیست که او این بلا را سر هوشنگ آورده باشد. وی در مورد اینکه چرا ناپدری‌اش در بیمارستان گفته است حمید این بلا را سر من آورده نیز گفت: فکر می‌کنم هوشنگ فکر نمی‌کرده‌ کار به اینجا بکشد و شاید با تصور اینکه تلافی کند، چنین حرفی زده‌ است. به‌هرحال آن روز ما با هم درگیری‌ای داشتیم که من و شاید او هم هیچ‌وقت انتظار آن را نداشته است.
حمید، خواننده رپ، 28 مردادماه، به اتهام قتل عمدی پدرخوانده‌اش بازداشت شد.

 


دیدگاه‌ها(۰)