۱۳۹۶ شنبه ۵ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۸۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۰ مهر
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699

ساخت بیمارستان و مراکز درمانی در مناطقی که فاصله‌های بسیار دوری با مراکز درمانی عادی و بیمارستان‌های مجهز دارند، از ضروری‌ترین نیازهای ساکنان محلات، شهرها و مناطق محروم است و انتظار می‌رود وزارت بهداشت در این زمینه اقدامات عملی و فوری انجام بدهد. 
قطعا گران‌شدن موادی مانند بنزین و سایر سوخت‌ها و انواع آهن‌آلات به خودی خود بر گران‌شدن کالا و اجناس دیگر تأثیر می‌گذارد؛ زیرا کاملا به هم مرتبط هستند. مثلا با گران‌شدن سوخت‌ها قیمت‌های باربری افزایش و قطعا در افزایش قیمت خود کالاها تأثیر خواهند داشت؛ بنابراین از اهم ضروریات است که از گران‌شدن موادی که سرآغاز گرانی هستند، جلوگیری کرد. 
تعویض شناسنامه و اثبات از گور! مادر‌بزرگ ۷۲‌ساله‌ام به نام بانو کاشفی در شهر گرگان برای تعویض شناسنامه قدیمی‌اش به یکی از دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک ابتدای خیابان شهدا رفت. به او گفتند شناسنامه پدر، مادر و فرزندانش را و در‌صورتی‌که همسرش در قید حیات نیست، برگ فوت او را به همراه خود بیاورد! حتما باید مدارک پدر، مادر و جد پدری و مادری‌اش را هم از گور تهیه و تحویل دهد! این چه بساطی است که برای مردم درست کرده‌اید؟! تعویض شناسنامه و این همه دردسر! 
عرفان
د‌روازه‌غار و خلاف‌کاری: دروازه‌غار تهران یکی ‌از محل‌های خلاف‌کاران این شهر است. مسئولان نیروی انتظامی لطفا برای پاکسازی این محل چاره‌اندیشی کنند. 
محمد امین
معضل کارتن‌خوابي: مسئولان قبل از اينکه هوا سرد و غيرقابل‌تحمل شود به فکر جمع‌آوري و ساماندهي بي‌خانمان‌ها و کارتن‌خواب‌ها باشند.
افروز و الناز قاسمي
نان غيربهداشتي: نانوايي سنگکي محله ما واقع در خيابان شکوفه، تقاطع خيابان قريب به دليل رعايت‌نکردن موازين بهداشت، از سوي مسئولان تعطيل شد. پيشنهاد مي‌شود در اين محل نانوايي بربري راه‌اندازي کنند چون تعداد نانوايي سنگک زياد و نانوايي بربري کم است.
مصطفي پويا


دیدگاه‌ها(۰)