۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۹۸۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۰ مهر
جانشين فرمانده ناجا:
مأموران برخورد با سد معبر پليس نيستند

ايسنا: جانشين فرمانده ناجا تأکيد کرد مأموران برخورد با سد معبر شهرداري يا همان شهربان، نيروي پليس و يگان‌هاي حفاظت نيستند. سردار اسکندر مؤمني با بيان اينکه وضعيت امنيتي کشورمان مطلوب است، گفت: ايران سال 96 امن‌تر از ايران 95 است. 
اين امنيت در شرايطي به دست آمده که ناامني‌هاي مختلفي در کشورهاي منطقه وجود دارد؛ اما خوشبختانه تحت هدايت‌هاي مقام معظم رهبري، ايران از وضعيت امنيتي مطلوبي برخوردار است. او در پاسخ به اين سؤال که آيا مأموران سد معبر شهرداري، نيروي پليس يا يگان حفاظت محسوب مي‌شوند يا خير؟ گفت: شهربان‌ها جدا از اين موضوع هستند و نيروي پليس محسوب نمي‌شوند و طور ديگري فعاليت مي‌کنند. 
جانشين فرمانده ناجا درباره نحوه اعطاي تجهيزات مأموران يگان‌هاي حفاظتي نيز تصريح کرد: درباره اين موضوع بر اساس ميزان کارآمدي و همچنين آموزش‌هاي مأموران بررسي مي‌شود و با توجه به وظايف و نقشي که مأموران پليس بر عهده دارند، تجهيزات در اختيارشان قرار گرفته و آموزش‌هاي لازم را نيز مي‌بينند. او در پاسخ به سؤال ديگري درباره احتمال جعل لباس يگان‌هاي حفاظت در برخي از مراکز خصوصي، اظهار کرد: پليس بر اين موارد نظارت داشته و با هرکسي که بخواهد با جعل لباس پليس و يگان‌هاي پليس، اقدامات مجرمانه‌اي انجام دهد، برخورد خواهد کرد.


دیدگاه‌ها(۰)