۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۴ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۷ اسفند
اقدام به خودکشی بعد از قتل فرزند و همسر سابق

شرق: تحقیقات از مردی که بعد از کشتن فرزند و همسر سابقش اقدام به خودکشی کرده -اما زنده مانده- آغاز شده است.  به گزارش خبرنگار ما، مأموران کلانتری تهرانسر شامگاه سه‌شنبه از وقوع حادثه‌ای هولناک باخبر شدند؛ آنها دریافتند مردی بعد از کشتن همسر سابقش به منزل رفته و کودک هشت ساله‌ خود را نیز به قتل رسانده است. مأموران بعد از اطلاع از این واقعه، به محل حادثه رفتند و ضمن یافتن پیکر بی‌جان پسر هشت‌ساله، جسم نیمه‌جان و خون‌آلود مرد جوان را نیز مشاهده کردند و پی بردند این مرد با چاقو اقدام به خودزنی کرده است.
متهم به قتل بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و پزشکان اقدامات درمانی را برای نجات جان او آغاز کردند. از سویی مأموران کلانتری تهرانسر در تحقیقات تخصصی دریافتند این مرد یک سال پیش همسرش را طلاق داده بود و از آن به بعد با فرزند خود زندگی می‌کرد.
سوابق موجود حکایت از آن داشت که مرد جوان به ماده مخدر شیشه معتاد بود. این مرد که در شهرداری اسلامشهر کار می‌کرد، از محل کار خود نیز تذکراتی بابت اعتیاد دریافت کرده اما همچنان به مصرف مواد ادامه می‌داد. همسر او که نمی‌توانست این شرایط را تحمل کند، در نهایت تصمیم گرفت از او جدا شود به‌این‌ترتیب عنوان طلاق در شناسنامه این زوج ثبت شد و دادگاه حضانت پسربچه را به پدر سپرد.
بعد از آن، اختلافات این زن و مرد پایان نیافت زیرا مرد معتاد اجازه نمی‌داد مادر و پسر با هم ملاقات کنند. مادر جوان که از این شرایط به‌ ستوه آمده و در تنگنا قرار گرفته بود، شکایاتی را علیه شوهر سابقش مطرح کرده و خواستار این شده بود که هر هفته حداقل برای چند ساعت فرزندش را ملاقات کند؛ این کشمکش‌ها ادامه داشت تا اینکه شامگاه سه‌شنبه مرد خشمگین به خانه همسر سابقش رفت و او را خفه کرد.
متهم بعد از مداوای نسبی و رفع خطر مرگ تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: «بعد از کشتن زن سابقم به خانه برگشتم و به پسرم گفتم چه کار کرده‌ام، بعد با او تفاهم‌نامه‌ای نوشتم و گفتم حالا که این کار را کرده‌ام، او را هم می‌کشم و بعد خودکشی می‌کنم پسرم هم قبول کرد. سیم برق را به پایش وصل کردم و او را به قتل رساندم بعد از آن خودم را با چاقو زدم و رگم را بریدم اما زنده ماندم».
بنا بر این گزارش، تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد. در‌همین‌حال سرگرد بختیاری، رئیس کلانتری تهرانسر، با اشاره به این جنایت به خبرنگار ما گفت: «وقتی زوجین با هم به اختلاف برمی‌خورند بهتر است ریش‌سفیدان فامیل وارد ماجرا شوند و مشکل را رفع کنند تا کار به چنین
قتل‌هایی نکشد».


دیدگاه‌ها(۰)