۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۸ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۲ اسفند
گالری‌گردی

نمایشگاه عکس برگزیدگان  جایزه فرشته در شهرهای ایران
گروه هنر: نمایشگاهی از مجموعه آثار برگزیدگان بخش عکس چهارمین دوره جایزه فرشته تابستان سال آتی در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد.
تابستان سال آینده گالری این مجموعه فرهنگی-هنری میزبان آثار برگزیدگان بخش چهارمین دوره جایزه فرشته خواهد بود و این آثار در شهرهای دیگری به‌جز پایتخت نیز برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته خواهد شد.
 30 نفر برگزیده بخش عکس چهارمین دوره از این رقابت‌ها که اسامی آنها خردادماه سال آتی اعلام خواهد شد، تابستان 97 در نمایشگاه عکسی در گالری فرشته، به مدت یک هفته، آثار خود را برای علاقه‌مندان به نمایش خواهند گذاشت، همچنین این نمایشگاه به شکل دوره‌ای در چند شهر دیگر، از جمله کرمانشاه (نگارخانه آفرینش)، رشت (گالری الهی)، اصفهان (گالری بیان)، شیراز (گالری نارنج)، کرمان (گالری هومر) و شهرهای دیگر نیز برگزار خواهد شد.

داوران دومین جشنواره  «نگاه آبی» مشخص شدند
گروه هنر: محمود کلاری، ‌نیکی کریمی، مجتبی آقایی، شادی قدیریان و نیکلای نیمان به‌عنوان داوران دومین جشنواره بین‌المللی عکاسی «نگاه آبی» معرفی شدند.
 آثار منتخب دومین دوره جشنواره «نگاه آبی» با محوریت انرژی‌های پاک و مصرف صحیح انرژی را محمود کلاری، نیکی کریمی، مجتبی آقایی، شادی قدیریان و نیکلای نیمان داوری خواهند کرد. ‌
جشنواره بین‌المللی نگاه آبی با هدف معرفی و فرهنگ‌سازی در راستای انرژی‌های پاک و مصرف صحیح انرژی، برگزار می‌شود.
مهلت پذیرش آثار شرکت‌کنندگان ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۹۷ بوده و انرژی‌های پاک، بهینه‌سازی مصرف، هدررفت، آلودگی صنعتی، حمل‌ونقل، آلودگی هوا، شهر سبز و توسعه پایدار از موضوعات این دوره جشنواره است. آثار منتخب جشنواره در نمایشگاه‌هایی در ایران و سراسر جهان به شکل هم‌زمان به نمایش درخواهند آمد و مراسم اهدای جوایز این جشنواره در خردادماه سال آینده برگزار  خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت متن کامل فراخوان و همچنین ثبت‌نام و ارسال اثر در جشنواره به درگاه اینترنتی به نشانی  www.BlueCircleGroup.ir مراجعه کنند.
دومین جشنواره بین‌المللی نگاه آبی به دبیری مسعود مکاری و توسط کانون دایره آبی دانشگاه تهران و دانشگاه هنر و با حمایت شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ایران در خردادماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

نمایشگاه گروهی عکس «به یاد آقاابراهیم‌خان...»
نمـــایشــــــگـــاه گروهی عکس «به یاد آقاابراهیم‌خان عکاس‌باشی» عصر روز 18 اسفند در گالری دنا گشایش یافت.
 در این نمایشگاه عکس که به گردانندگی/ کیوریتوری حمید جانی‌پور برگزار شده، 18 نفر از عکاسان با ارائه عکس صاحب اثر حضور دارند.
اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی عکس به ‌این‌ ترتیب معرفی شده است: ساسان مؤیدی، یوریک کریم‌مسیحی، مهدی منعم، کوروش ادیم، علی نیک‌رفتار، شادی قدیریان، مهدی وثوق‌نیا، رامیار منوچهرزاده، صمد قربان‌زاده، رضا موسوی، بابک کاظمی، ابراهیم نوروزی، سیوا شهباز، رضا جلالی، امین طلاچیان، آرش یدالهی، مسعود حاج‌جعفری و حمید جانی‌پور.
در شناسنامه این نمایشگاه عکس از امیر طباطبایی به‌عنوان مدیر اجرائی و موسیقی تار از میرزا عبدالله نام برده شده است.
این نمایشگاه عکس «به یاد آقا ابراهیم‌خان عکــاس‌باشی» همـه‌روزه تا پـایـان روز دوشنبه، 28 اسفند، از ساعت 16 تا 21 از عکس‌های ارائه‌شده در این نمایشگاه دیدن کنند.
گالری دنا در میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، بعد از چهارراه طالقانی، کوچه سوسن، شماره 4، واحد 2 واقع شده است.


دیدگاه‌ها(۰)