۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۸ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۲ اسفند
انفجار شبانگاهی در بازار تهران

شرق: انفجار هولناک در ملکی قدیمی با کاربری تولیدی لباس و تولید و پرداخت محصولات مسی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به بازار تهران کشاند.
  ساعت 22:34 یکشنبه، انفجار در یک ملک قدیمی در بازار بزرگ تهران، بازار مسگرها، کوچه هفت‌تن، آتش‌نشانان چهار ایستگاه و گروه نجات یک را روانه بازار کرد.
 محمد یزدانی، افسر آماده منطقه پنج عملیات که با رسیدن نخستین نیرو، در محل حادثه حضور داشت، در‌این‌باره گفت: در محل اعلام‌شده ملکی قدیمی دیده می‌شد که یک طبقه از آن، به کاربری تولیدی لباس اختصاص داشت و زیرزمین آن محل تولید ظروف مسی بود.  او با اشاره به بروز انفجار در این ملک ادامه داد: بر اثر این حادثه، زیرزمین و سقف طبقه همکف دچار ریزش شده و یک کارگر مرد ۶۰ ساله زیر انبوهی از آوار گرفتار شده بود.  
یزدانی افزود: آتش‌نشانان و نجاتگران، با تلاش فراوان موفق به دسترسی به کارگر مصدوم شدند و او را به‌سختی از زیر آوار خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.  
او درباره علت این انفجار گفت: کارگر به دلیل آسیب‌های وارده قادر به همکاری نبود، ولی به‌دلیل استفاده از سیلندرهای گاز مایع و اکسیژن در این نوع صنف، علت‌یابی به کارشناسان آتش‌نشانی منطقه سپرده شد.


دیدگاه‌ها(۰)