۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۹ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۳ اسفند
رخداد

دستگیری اعضای باند کلاهبرداری 30‌میلیاردی
فرمانده انتظامی استان چهارمحال‌وبختیاری از دستگیری اعضای باند جاعلان و کلاهبرداری 30‌میلیاردریالی اسناد و مدارک ملکی در شهرکرد خبر داد. سردار «غلامعباس غلامزاده» گفت: در پی دریافت چند فقره شکایت به پلیس آگاهی مبنی بر فعالیت باند جاعلان و کلاهبرداری در پوشش خرید و فروش املاک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: با احراز صحت و سقم موضوع در بررسی دقیق و تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود مشخص شد اعضاي این باند با جعل مدارک ملکی مبادرت به فروش املاک 18 نفر از شهروندان کردند. این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی‌های همه‌جانبه هشت نفر از اعضای این باند کلاهبردار حرفه‌ای را در شهر «شهرکرد» شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان چهارمحال‌وبختیاری خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی فنی پلیس تاکنون به 30‌ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرده‌اند.

مغازه خواروبارفروشی آتش گرفت
با سرعت عمل آتش‌نشانان آتش‌سوزی مغازه خواروبارفروشی در خیابان نیاوران به‌موقع مهار و خاموش شد. ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 04:47  بامداد دیروز با دریافت خبر این آتش‌سوزی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های 6، 105 را به محل حادثه در خیابان نیاوران، روبه‌روی پمپ‌بنزین نیاوران، مقابل کوچه مینا اعزام کرد. محمدرضا اقبالپور، رئیس ایستگاه 6 آتش‌نشانی، درباره این حادثه گفت: هنگام رسیدن آتش‌نشانان از داخل یک مغازه خواروبارفروشی دود بسیار زیادی به بیرون زبانه می‌کشید و این در حالی بود که درِ کرکره‌ای آن بسته و این مغازه تعطیل بود. وی افزود: آتش‌نشانان با استفاده از ابزار مخصوص قفل کرکره مغازه را برش دادند و سپس با استفاده از دستگاه‌های تنفسی وارد این مغازه که مملو از دود و آتش بود، شدند. اقبال‌پور همچنین اضافه کرد: نیروهای عملیات بی‌درنگ با استفاده از تجهیزات آب‌رسان، شعله‌های آتش را مهار و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند و همچنین دود‌ها را با به‌کارگیری فن قوی از داخل این مغازه به بیرون تخلیه کردند. گفتنی است علت بروز این آتش‌سوزی از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی است.

سرقت دومین دستگاه خودپرداز  در محدوده میدان ونک
سارقان در دو هفته دو دستگاه خودپرداز را در محدوده ونک به سرقت بردند.  به گزارش میزان، صبح دیروز مسئولان آموزشگاه موسیقی پارس در محدوده خیابان ملاصدرا در تماس با پلیس از سرقت دستگاه خودپرداز آموزشگاه خبر دادند. بلافاصله مأموران کلانتری 145 ونک برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. مأموران در بررسی‌های دوربین مداربسته متوجه شدند چهار سارق پس از تخریب در ورودی آموزشگاه وارد محوطه شده و دستگاه خودپرداز بانک سامان را به سرقت برده و با یک دستگاه وانت از محل متواری شدند. این سرقت در حالی رخ داده که مؤسسه به سیستم دزدگیر مجهز بوده که در شب حادثه غیرفعال بوده است. تلاش پلیس برای شناسایی سارقان ادامه دارد. گفتنی است دو هفته قبل هم سارقان دستگاه خودپرداز بانک 24ساعته در کنار مرکز خرید ونک را به سرقت برده بودند.


دیدگاه‌ها(۰)