۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۹ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۳ اسفند
خبر

۲۲ بازيکن به  تيم ملي دعوت شدند
کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، براي انجام ديدار تمريني برابر سيرالئون ۲۲ بازيکن را به تيم ملي دعوت کرد. اسامي اين بازيکنان به اين شرح است:
دروازه‌بان‌ها: رشيد مظاهري، عليرضا بيرانوند، سيدحسين حسيني و حامد لک
مدافعان: رامين رضاييان، وريا غفوري، محمدرضا خانزاده، سيدجلال حسيني، روزبه چشمي، پژمان منتظري، سعيد آقايي و محمد انصاري
بازيکنان مياني: اميد ابراهيمي، علي کريمي، احمد عبدالله‌زاده، کمال کاميابي‌نيا و اميد نورافکن
مهاجمان: علي قلي‌زاده، علي عليپور، کاوه رضايي، وحيد اميري و مهدي ترابي
ديدار تمريني تيم ملي فوتبال ايران برابر سيرالئون شنبه هفته آينده در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود. از بين بازيکنان شاغل در اروپا، تنها رامين رضاييان و کاوه رضايي که در ليگ بلژيک توپ مي‌زنند، دعوت شده‌اند. ليگ بلژيک تمام شده است. اردوي دوم تيم ملي پس از ديدار با سيرالئون روز بيست‌وهفتم اسفند آغاز مي‌شود و پس از انجام دو بازي دوستانه برابر تونس و الجزاير، در روز هشتم فروردين ۹۷ به پايان مي‌رسد. 

بم واقعا  قهرمان ليگ فوتبال بانوان شد
ديدار دو تيم ذوب‌آهن اصفهان و شهرداري بم از رقابت‌هاي هفته پاياني ليگ برتر فوتبال بانوان، روز گذشته برگزار شد تا تيم بم بار ديگر قهرمان شود. به‌ گزارش ‌ايسنا، در حالي که دوشنبه تيم  ذوب‌آهن اصفهان از حضور در ديدار هفته‌ پاياني رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال بانوان انصراف داده بود و تيم شهرداري بم به‌عنوان قهرمان معرفي شد، اما با فشار سازمان ليگ به دليل حساسيت بالاي اين ديدار، این بازي روز گذشته برگزار شد که در آن ذوب‌آهن اصفهان با قبول شش گل از شهرداري بم، به کار خود در ليگ برتر فوتبال بانوان پايان داد و در جايگاه پنجم قرار گرفت و شهرداري بم نيز دوباره پس از ۲۴ ساعت قهرمان شد.

فيفا فوتبال يونان را به اخراج تهديد کرد
فيفا در صورت حل‌نشدن مشکلات فوتبال يونان، اين کشور را از شرکت در همه مسابقات محروم خواهد کرد. فيفا بيانيه‌ای به فدراسيون فوتبال يونان فرستاد و در آن خواستار حل شرايط کنوني فوتبال این کشور شد. اين اتفاق پس از حوادث ديدار دو تيم پائوک و آاک آتن بود که ايوان ساويديس (رئيس باشگاه پائوک) پس از توقف بازي در دقيقه ۹۰، مسلح به زمين آمد و داور را به مرگ تهديد کرد. اين سازمان از فدراسيون فوتبال يونان خواست خيلي زود اين مسئله را حل کند و هشدار داد اگر نتواند شرايط را سامان دهد، اين فدراسيون را به حالت تعليق در خواهد آورد و همچنين اين کشور را از رقابت‌هاي ملي و بين‌المللي نیز محروم خواهد کرد.

«پارس جنوبي» قهرمان ليگ ووشو 
در پايان رقابت‌هاي ليگ‌ برتر ووشو باشگاه‌هاي کشور در بخش مردان، تيم «پارس جنوبي» از عنوان قهرماني فصل گذشته خود دفاع کرد و قهرمان ليگ سال جاری شد. به گزارش ايسنا، هفته پاياني ليگ‌ برتر ووشو باشگاه‌هاي کشور در بخش مردان، با حضور هشت تيم از صبح روز ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ به ميرباني آکادمي ملي ووشو ايران پيگيري شد که با قهرماني تيم «پارس جنوبي» به اتمام رسيد. اين مسابقات براي نخستين‌‌بار با حضور هشت تيم در يک گروه برگزار شد که در پايان، شاگردان «حسين اوجاقي» عنوان قهرماني اين دوره از رقابت‌ها را از آنِ خود کردند تا از جايگاه نخست فصل گذشته خود دفاع کنند.

تعرفه عضويت در کميته خدمات درماني پزشکي ورزشي ثابت ماند
مجمع عمومي فدراسيون پزشکي ورزشي در راستای حمايت از ورزشکاران سراسر کشور، براي چهارمين سال پياپي تعرفه عضويت در کميته خدمات درماني را ثابت نگه داشت. به گزارش پايگاه خبري-تحليلي پزشکي ورزشي ايران، اين مجمع در حالي به رياست فريبا محمديان، معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش‌وجوانان و با حضور غلامرضا نوروزي، رئيس فدراسيون پزشکي ورزشي و ديگر اعضای مجمع برگزار شد که يکي از مهم‌ترين مصوبات آن مربوط به عضويت ورزشکاران در کميته خدمات درماني بود. بر اين اساس، ورزشکاران در سال ۹۷ براي چهارمين سال پياپي همچنان با مبلغ ۱۵۰ هزار ريال به مدت ۳۶۵ روز به عضويت کميته خدمات درماني فدراسيون پزشکي ورزشي درمي‌آيند.


دیدگاه‌ها(۰)