۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۰۹ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۳ اسفند
ليگ قهرمانان آسيا

پرسپولیس، تنها برنده در مصاف  با اماراتی‌ها
پرسپولیس سال 96 را با یک برد به پایان رساند. در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس شب گذشته در دوبی میهمان الوصل امارات بود که یک-صفر برنده شد. کمال کامیابی‌نیا زننده تک‌گل پرسپولیس در دقیقه 37 بازی بود. پرسپولیس در بازی رفت نیز 2 -صفر الوصل را شکست داده بود. در دیگر بازی این گروه، السد قطر با چهار گل نسف‌قرشی ازبکستان را درهم کوبید. در گروه C پرسپولیس و السد هر دو با سه برد، 9امتیازی‌اند که السد به دلیل برتری در بازی مقابل پرسپولیس، در صدر گروه قرار گرفت و پرسپولیس که پیش از این صدرنشین بود، به جایگاه دوم رفت. نسف‌قرشی شش‌امتیازی است، الوصل هم بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد. شجاع خلیل‌زاده، مدافع پرسپولیس، با دریافت کارت زرد برابر الوصل بازی بعدی تیمش برابر نسف‌قرشی را از دست داد. این هفته از لیگ قهرمانان آسیا مصاف تیم‌های ایرانی با نمایندگان اماراتی بود که تیم‌های ایرانی در چهار بازی صاحب یک برد، دو تساوی و یک باخت شدند. هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا 13 و 14 فروردین 97 برگزار می‌شود.

شانس تراکتورسازی کم شد
تراکتورسازی باز هم نتوانست در لیگ قهرمانان به برد برسد. در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در گروه A تراکتورسازی میزبان الجزیره امارات بود که این بازی یک-یک شد. نماینده ایران با وجود حملات زیاد موفق نشد الجزیره را شکست دهد و به تساوی رضایت داد. فرزاد حاتمی در این بازی اولین گل تراکتورسازی در آسیا را به ثمر رساند. با این نتیجه، تراکتورسازی دو امتیازی شد و در انتهای جدول 
گروه A باقی ماند.

ممانعت از ورود 2 دختر 
با پوشش پسرانه به ورزشگاه تبریز

به گزارش ایسنا، در حاشیه دیدار تیم‌های تراکتورسازی ایران و الجزیره امارات، دو دختر جوان قصد داشتند قبل از آغاز بازی با پوشش پسرانه وارد ورزشگاه شوند که انتظامات ورزشگاه با شناسایی آنها مانع ورودشان به ورزشگاه شدند.

تیام 6 هفته دور از میادین
مهاجم سنگالی استقلال به طور قطع به بازی با الریان در هفته پنجم لیگ قهرمانان نخواهد رسید. به گزارش «ورزش سه»، مامه تیام در جریان بازی با العین مصدوم شد و حدود دقیقه ٦٠ از زمین بازی تعویض شد. بعد از بررسی پزشکان استقلال مشخص شد که عضله همسترینگ این بازیکن آسیب دیده است و به طور قطع به بازی با الریان در روز ١٣ فروردین نخواهد رسید. البته دیروز خبری منتشر شد که تیام فصل را از دست داده است که این خبر درست نیست و حداکثر میزان دوری او از میادین چهار تا شش هفته خواهد بود. همچنین وریا غفوری، دیگر مصدوم استقلال، مشکلی برای همراهی این تیم ندارد و به‌زودی به تمرینات اضافه می‌شود.

استقلال رکورددار بيشترين هوادار در فصل ۲۰۱۸ ليگ قهرمانان
استقلال رکورددار بيشترين تعداد هوادار در فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا شد. به گزارش ايسنا، از هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا، استقلال دوشنبه‌شب ميزبان العين امارات بود و تماشاگران بسيار زيادي در ورزشگاه آزادي حضور داشتند و حتي حدود ۱۰ هزار هوادار هم نتوانستند در ورزشگاه حاضر شوند. به گفته سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا، ۹۰ هزار نفر از بازي استقلال برابر العين ديدن کردند. استقلال با اين تعداد تماشاگر رکورد حضور تماشاگر در فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا را شکست و در جدول کلي هم در رده نخست قرار دارد. پس از استقلال، تيم‌هاي پرسپوليس با ۵۸ هزار هوادار از ميزباني در دو بازي خانگي و گوانگژو چين با ۶۵ هزار هوادار در رده دوم و سوم قرار دارند.

ادعاي جنجالي عمر عبدالرحمان عليه شفر
عمر عبدالرحمان، ستاره تيم العين، اتهام عجيبي را عليه سرمربي سابق خود مطرح کرد. به گزارش «ورزش سه»، عمر عبدالرحمان، مرد سال آسيا و ستاره العين، مغز متفکر اين تيم در مرکز زمين است، اما در دو ديدار با استقلال نتوانست در گلزني و گلسازي موفق باشد. با‌وجود‌‌اين، عبدالرحمان ستاره درخشاني در زمين مسابقه بود و بارها هافبک‌هاي استقلال را به زحمت انداخت و اگر کمي خوش‌شانس می‌بود، ضربه او به جاي تيرک دروازه به تور دروازه حسيني بوسه مي‌زد. عمر عبدالرحمان در مصاحبه‌اي پس از پايان مسابقه گفت: العين مي‌توانست در اين بازي سه امتياز را بگيرد و ما فرصت‌هاي بسياري را براي گلزني از دست داديم. من شنيدم وينفرد شفر سرمربي تيم استقلال به بازيکنان تيمش مي‌گفت شماره 10 العين (يعني من) را بزنيد! اتهام بزرگ ستاره العين به شفر مي‌تواند باعث شود تا جنجال‌هاي ميان العين و استقلال ادامه پيدا کند. 


دیدگاه‌ها(۰)