۱۳۹۷ شنبه ۱ ارديبهشت
شماره‌های پیشین:
شماره ۳۱۲۵ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين
الو شرق 88640260
sharghline@sharghdaily.ir پیامک: 30004699
  • باز‌نشسته تأمین اجتماعی هستم. سه روز از نوبت پرداخت حقوقم گذشته، ولی پرداخت نکرده‌اند. تأمین اجتماعی توضیح بدهد. 
  • از فرمانداری تهران و همچنین از استانداری تهران خواهشمند است جلوی افزایش بی‌رویه نرخ‌های کرایه تاکسی‌های درون‌شهری و برون‌شهری و همچنین اتوبوس‌ها و مترو را بگیرند، چون متأسفانه نرخ کرایه استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی خیلی بالا رفته است. 

مینایی از تهران

  • کاش مسئولان شورای شهر یا شهردار تهران خودشان از نزدیک سری به مترو بزنند شاهد شلوغی مترو و ازدحام دست‌فروشان باشند. مسئولان مترو هم می‌گویند به ما دستور داده‌اند که با اینها کاری نداشته باشیم. به نظر شما مترو جای مناسبی برای دست‌فروشی است؟ 
  • این پیام را بارها در ستون الوشرق چاپ کردین، ولی دریغ از یک جواب. ما کارمندان بازنشسته مخابرات در سال 80، 90 میلیون پول دادیم و قرار بود تعاونی مسکن مخابرات پنج‌ساله خانه‌ها را به ما تحویل دهند که متأسفانه خانه‌ها به صورت نیمه‌کاره رها شده و جوابگوی ما نیستند. لطفا یک نفر پاسخ‌گوی ما باشد. 
  • نظر به اینکه هرسال وضعیت محیط زیست بدتر می‌شود، به‌خصوص در ایام تعطیل که مسافرها به شمال می‌روند و خیلی از جنگل‌ها آتش می‌گیرند که برخی از آنها هم به صورت عمدی است، من پیشنهاد می‌کنم حفاظت از محیط زیست را به‌عنوان یک درس در مراکز آموزشی بگنجانند که نسل آینده به صورت آموزشی این موضوع را درک کند که محیط زیست برای زندگی است. 

محمدتقی محبعلی

  • گرانی شیرینی: قیمت شیرینی به‌قدری گران است که کام مردم را تلخ می‌کند. چرا جلوی جولان گرانی‌های کاذب را نمی‌گیرند و قرار است افسار سرکش گرانی تا کجا پیش برود؟ 

فرزین جبلی

  • دبه! برخی‌ از کاسب‌ها یا افرادی که با آنها سروکار داریم، هنگام خریدوفروش اجناس عمده یا وعده‌هایی که داده‌اند، خلف وعده می‌کنند و به قول معروف دبه درمی‌آورند! ‌ای‌کاش همگی به اصول، عقاید، وظیفه و تعهدی که در مقابل یکدیگر داریم، پایبند باشیم. 

دیدگاه‌ها(۰)