۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۵۷۳ - ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۳ ارديبهشت
در آستانه تجربه نسل جدیدی از قراردادهای بالادستی نفت و گاز

محمدمهدی حاجیان، دبیر اجرائی همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز»، گفت: ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‏ترین دارندگان مخازن و منابع نفت و گاز جهان، نسل‌های متعددی از قراردادهای بالادستی را از آغاز کشف نفت در این سرزمین پهناور و غنی به خود دیده و در این مسیر از قراردادهای امتیازی تا قراردادهای مشارکتی و خدماتی را آزموده است.
حاجیان با اشاره به برگزاری این همایش، اظهار كرد: اینک کشور با عبور از این مسیر پرتلاطم، در آستانه تجربه طیف جدیدی از قراردادهای بالادستی در حوزه نفت و گاز است.
دبیر اجرائی این همایش با اشاره به اینکه دانشگاه علامه طباطبایی میزبان چنین رویدادی شده است، افزود: اکنون که ایران در آستانه تجربه نسل جدیدی از قراردادهای بالادستی نفت و گاز است، دانشگاه علامه طباطبایی با دعوت از برجسته‌ترین متخصصان و استادان خارجی و داخلی در این حوزه درصدد است تا فضایی فراهم آورد که مهم‌ترین چالش‌های حوزه قراردادهای بالادستی نفت و گاز واکاوی شده و آخرین دستاوردها و یافته‌های علمی در محیطی آکادمیک و تعاملی عرضه شود.
همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز»، 20 و 21 تیر 1395 در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی همایش به آدرسouogc.atu.ac.ir  اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت کنند.


دیدگاه‌ها(۰)