۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
شماره‌های پیشین:
شماره ۲۷۷۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۱۸ دي
معاون سياسي- امنيتي استانداري بوشهر:
نباید بگذاریم اختلافات همه چیز را خراب کند

شرق-سرویس سیاسی؛ نشست رسمی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با فعالان سیاسی استان در هفته گذشته در یک فضای صمیمی و دوستانه برگزار شد و در آن فعالان سیاسی و گراوند به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.اختلافات سیاسی در بین نیروهای اصلاح‌طلب،اشتغال،شرایط دولت و انتخابات سال96 از مهم‌ترین مسائلی بود که در این جلسه موردبحث واقع شد در زیر برخی نقطه نظرات گراوند، معاون سیاسی امنیتی استاندار را در رابطه با موارد موردبحث مرور خواهیم کرد.*به یاد  بیاوریم قبل از آمدن این دولت، ما در چه وضعیتی بودیم و چه اوضاعی داشتیم. آیا حتی می‌توانستیم یک جلسه عادی در یکی از منازل خودمان بگیریم؟ نمی‌گوییم فضا کاملا بازشده و شرایط مناسبی است، خیر! اصلا نمی‌توان منکر فضای موجود  دانشگاه‌ها شد. بهبود فضای دانشگاه‌ها خواسته ما هم هست و باید پیگیری شود و پیگیری هم می‌کنیم. این‌گونه نیست دست روی دست بگذاریم. اگر باید ورود کرد، ورود خواهیم کرد. اما این مشکلاتی که دولت با آن روبه‌روست، تا حدی در اختیار ماست.
* نباید بگذاریم اختلافات به این شکل همه‌چیز را خراب کند که بعد رقبا میوه اختلاف ما را در انتخابات شوراها بچینند. ما باید بپذیریم که با همه اختلاف سلایق و نظرها همه اعضای یک خانواده هستیم. برنامه‌ریزی می‌کنیم که بعدازاین با دوستی بیشتری با سران اصلاحات بوشهر و دیگر اقشار اصلاح‌طلب دیدار باشد. ما به‌نوبه خود پیگیری می‌کنیم.
* متأسفانه قسمت رسانه‌ای دولت بسیار ضعیف عمل می‌کند و وزارتخانه‌ها اصلا پاسخ نمی‌دهند. وزارت خانه تخصصی می‌داند مثلاً در حوزه مسکن چه مسائلي اتفاق افتاده و چه مشکلاتی داشته اما پاسخ نمی‌دهند. شاید یکی از مهم‌ترین اشکالاتی که متوجه این دولت بوده و هست این است که در همان ابتدای کار نیامد به همه شفاف بگوید که من چه وضعیتی را تحویل گرفتم. چه به‌روز كشور درآورده بودند. دولت این را نگفت تا الان این برخوردها با ما شود.

 


دیدگاه‌ها(۰)